Газоторговая компанія


ТОВ «ГАЗОТОРГОВА КОМПАНІЯ» є стабільним постачальником природного газу за нерегульованим тарифом на паливно-енергетичному ринку України. На сьогоднішній день компанія успішно працює у 24 областях України. Наша копанія, що динамічно розвивається на газовому ринуку України, в якій працюють тільки висококваліфіковані фахівці, з моменту свого створення бере активну участь у житті регіонів, постійно перебуває в тісному контакті з органами влади всіх рівнів та промисловими споживачами для підвищення рівня надання послуг, а також розвитку ринку газу.

.

Прейскурант цін на природний газ

червень- липень 2018р.• Ціна за 1000 куб. м природного газу за умови подекадної оплати становить: 8 750,00 грн. (Вісім тисяч сімсот п’ятдесят грн. 00 коп.), крім того податок на додану вартість 20% - 1 750,00 грн.(Одна тисяча сімсот п’ятдесят грн. 00 коп.).
Разом: 10 500,00 грн. (Десять тисяч п’ятсот грн. 00 коп.), що в сукупності є загальною вартістю за 1000 куб.м. природного газу.

• Ціна за 1000 куб. м природного газу за умови 100% попередньої оплати становить: 8 083,33 грн. (Вісім тисяч вісімдесят три грн. 33 коп.), крім того податок на додану вартість 20% - 1 616,67 грн.(Одна тисяча шістсот шістнадцять грн. 67 коп.).
Разом: 9 700,00 грн. (Дев’ять тисяч сімсот грн. 00 коп.), що в сукупності є загальною вартістю за 1000 куб.м. природного газу.

Разом з тим, ТОВ «ГАЗОТОРГОВА КОМПАНІЯ» має можливість розглядати та погоджувати взаємовигідні варіанти розрахунків замовлених обсягів природного газу та інші питання стосовно постачання природного газу для потреб вашого підприємства.


Спосіб та умови оплати за використаний природний газ

Оплата вартості за замовлені обсяги газу здійснюється споживачем, виключно грошовими коштами шляхом перерахування їх на рахунок постачальника.
Місячна вартість газу визначається як добуток загальної вартості 1000 м3 природного газу помноженої на кількість фактично переданих обсягів газу у відповідному місяці.
При цьому, постачальник та покупець встановлюють найбільш зручні та вигідні для них способи та умови оплати за використаний природний газ при укладенні договору постачання газу.